Aplikace BarBox zdarma! Objevte podniky se službou BarBox!

Stáhněte si zdarma BarBox na App Store nebo Google play. Na mapě vyberte některý z podniků, využívající službu BarBox a navštivte ho. Zde se připojte na Wi-Fi a volte pomocí BarBox aplikace skladby, které si chcete v podniku nechat zahrát.


BarBox aplikace je zdarma

Stáhněte si aplikaci BarBox na App Store nebo Google Play.

Poslouchejte vaši oblíbenou hudbu v podnicích

Vyberte si v aplikaci na mapě podnik, využívající službu BarBox a navštivte ho. Připojte se na Wi-Fi podniku a zvolte pomocí BarBox aplikace skladby, které si chcete v podniku nechat zahrát.

Rychlé a intuitivní vyhledávání skladeb

Díky intuitivnímu našeptávání v aplikaci okamžitě najdete skladbu, kterou chcete přehrát. Můžete se nechat také inspirovat žebříčkem nejpřehrávanějších skladeb ve vaší zemi nebo již sestavenými playlisty od známých osobností a editorů.

Chci zahrát svoji skladbu ihned

Přeskočte svoje kamarády a ostatní uživatele BarBoxu. Kupte si BB koruny a posuňte svoji oblíbenou skladbu na nejlepší místo!

BarBox ví co chcete poslouchat

BarBox zná Váš hudební vkus a začne automaticky hrát vaše oblíbené skladby aniž byste vytáhli smartphone z kapsy.

Chci BarBox ve svém oblíbeném podniku

Doporučte BarBox svému oblíbenému podniku. Pokud si podnik předplatí službu BarBox na základě vašeho doporučení, obdržíte od nás poukázku na 350 BBkorun k posouvání skladeb na nejlepší místo. Stačí znát pouze mail vašeho oblíbeného podniku. Doporučit!


BarBox mapa